Türkiye’ye Değer Nedir?

Türkiye’ye Değer Nedir?

Bir fark yeter, Türkiye’ye değer!

Türk Telekom, sürdürülebilir ekonomik büyüme ve toplumsal kalkınma için temel itici güç olan bilişim teknolojilerini Türkiye’nin her köşesinde kullanıma sunar.

Türk Telekom, geliştirdiği ürün ve hizmetlerin yanı sıra ekonomik, sosyal veya fiziksel sebeplerle toplumsal hayata katılamayan tüm kesimlerin bilgiye erişimine katkıda bulunmayı kurumsal sorumluluğu olarak görür ve “herkes için erişilebilir iletişim” prensibi ile projeler yürütür.

Türk Telekom iş yapış şekli ve kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma hedeflerini destekler. Sürdürülebilir kalkınma için küresel hedefler arasında, nitelikli eğitim, sağlıklı bireyler, eşitsizliklerin azaltılması, sürdürülebilir şehir ve yaşam alanları dahil olmak üzere toplam 17 tane hedef bulunmaktadır.

Dijitalde Hayat Kolay, Telefon Kütüphanesi, Günışığı, Sesli Adımlar, Türk Telekom Okulları, Türk Telekom Amatör Spor Kulüpleri ve daha birçok ulusal çapta yürütülen sosyal sorumluluk projesinin yanı sıra, Türk Telekom il müdürlüklerinin düzenlediği yerel sosyal sorumluluk faaliyetleri de “Türkiye’ye Değer” çatısı altında hayat bulmaktadır.